Aktualności

Leasing EasyBuy - 101%

Sam ustalasz opłatę wstępną, a auto spłacasz w niskich ratach przez wybrany przez siebie okres leasingowania (24-60 miesięcy)
Więcej
Aktualności

Grupa KIM jest CO2 neutral!

Jest na niezwykle miło zakomunikować, że wszystkie auta firmowe Grupy KIM są teraz neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla do atmosfery. To efekt współpracy naszej firmy z Castrolem przy programie „Neutralny bilans emisji CO2”
Więcej
Aktualności

Historia systemów asystujących w VW

Już od lat Volkswagen wprowadza nowości i stale udoskonala systemy asystujące w swoich autach. Zobacz jak ewoluowały one na przestrzeni kilku ostatnich lat
Więcej
Aktualności

Osobisty asystent kierowcy w Twoim Volkswagenie!

Z myślą o użytkownikach starszych modeli Volkswagen wprowadził do oferty urządzenie o nazwie DataPlug. Współpracuje ono z komputerem pokładowym w samochodzie i za pośrednictwem sieci Bluetooth przesyła dane do darmowej aplikacji VW Connect® na smartfonie
Więcej
Aktualności

Nowości od VW wyróżnione za bezpieczeństwo!

O tym jak ważne jest bezpieczeństwo, które gwarantuje samochód nie trzeba nikogo przekonywać. Volkswageny zawsze wyróżniały się nim na tle konkurencji. Nie inaczej jest z nowymi modelami
Więcej
Aktualności

T-Roc już w Gorzowie!

Zgodnie z obietnicą informujemy, że Volkswagen T-Roc zameldował się już w salonie Grupy KIM w Gorzowie. Zapraszamy na Myśliborską 33. Spore wrażenia gwarantowane!
Więcej
Aktualności

T-Roc zaprezentowany!

Marka Volkswagen dopasowuje swoją ofertę do potrzeb rynku. Z tego powodu w sierpniu swoją premierą miał najmniejszy z SUV-ów z Wolfsburga - T-Roc. Co oferuje "młodszy brat" Tiguana?
Więcej
Aktualności

Premiera nowego VW Polo

Już pod koniec tego roku wejdzie do sprzedaży odnowiony VW Polo. Sprawdź jak zmieni się jedno z najpopularniejszych aut kompaktowych na świecie. O jego przyjeździe do salonów grupy KIM niezwłocznie poinformujemy!
Więcej
Aktualności

Arteon - nowa propozycja od Volkswagena

Na przyjazd Arteona - nowego auta od VW w klasie premium, musieliśmy chwilę poczekać. Teraz możemy już ogłosić jego obecność w salonach grupy KIM w Gorzowie i Świebodzinie. Zapraszamy do testów.
Więcej